Orlen Reklama Top

Na apel o zgłaszanie kandydatów do naszego Plebiscytu zareagowało kilku trenerów i „Człowiek Sportu” z 2015 roku.

Dodaj komentarz

W sobotę 7 grudnia w Żyrardowie odbył się turniej International Vovinam Grappling Cup Children and Young, czyli nieoficjalne mistrzostwa świata wietnamskich zapasów dzieci i młodzieży.

W sobotę 7 grudnia szczycieńscy brydżyści mieli swoje święto. Już po raz 20. odbyły się mistrzostwa powiatu.

Pięć medali na międzynarodowym turnieju w Warszawie wywalczyli młodzi reprezentanci Szczycieńskiego Klubu Karate Kyokushin.

Karolina Piechowicz z Płetwala Szczytno znakomicie spisała się podczas Zimowych Mistrzostw Polskich 14-latków. Podopieczna Sławomira Szczerbala wywalczyła aż 3 medale.

Trzecia wygrana po tie-breaku

Piąta edycja Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn Mieszanych Pracowników Oświaty zakończyła się dużą niespodzianką. Pierwsze miejsce zajęła reprezentacja szczycieńskiego SOSW, która przed rokiem była… ostatnia.

Drużyna Zespołu Szkół nr 3 w Szczytnie zwyciężyła w Mistrzostwa Rejonu V w Piłce Siatkowej Chłopców. Zawody rozegrano w hali ZS nr 3 w Szczytnie. Trzy drużyny grały systemem „każdy z każdym”.